שרון בכר

שרון בכר פותחת לכם דלת למרכז העשייה התקשורתית בישראל. עם ניסיון של מעל 20 שנה היא מחזיקה ברשת קשרים ענפה, מתמחה בטרגוט מדויק של האייטם התקשורתי אל מרכז המערכת, ייזום כתבות, הפקת אירועי השקה ויצירת באז שכובש את הרשת. לא במקרה היא נחשבת גם לאשת אסטרטגיה מוערכת, כאשר בעבודה הצמודה יודעת כיצד לתרגם את יתרונות ופוטנציאל המותג למה שכולם ידברו עליו.

את דרכה התקשורתית החלה שרון כמנהלת תקציבים במשרדי ציבור מובילים, היא ליוותה את מיטב המותגים בישראל בתחומי מסחר ושיווק, אופנה ולייף סטייל, תרבות ופסטיבלים, אופנה, אוכל ותיירות ועוד רבים. במסגרת תפקידה עמדה בקשר ישיר מול כל גופי התקשורת בישראל, ביניהם ערוצי טלוויזיה, רדיו, עיתונים, אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

כיום שרון בכר מציעה ללקוחותיה ליהנות מרשת הקשרים והניסיון העשיר שצברה, במטרה למצב את המותג במרכז העשייה התקשורתית ולמקסם את החשיפה בפלטפורמות המגוונות של עולם המולטי-מדיה. השירות כולל הכנה לעמידה מול התקשורת, ייזום אייטמים וכתבות, יצירת שיתופי פעולה שמרחיבים את קהלי היעד ויוצרים הזדמנויות חדשות וכמובן הפקה של אירועי השקה ומודעות, ההופכים לדופק של המותג ומחזקים את קהלי היעד.

לקביעת פגישת היכרות התקשרו עכשיו – 052-456-0136


לצד פעילותה התקשורתית שרון היא גם פעילה חברתית, המלווה ארגונים ועמותות רבות המבקשות לשפר את חיי הקהילה ולקדם את מעמד הפריפריה. כאם לשלושה ילדים והיא מאמינה שעשיה תקשורתית נכונה משלבת גם חיבור ישיר לקהילה וחיזוק מערכות החינוך והרווחה לצד תמיכה בעסקים קטנים ויוזמות העולות מהשטח.

רוצים להכיר את שרון? נשמח לקבוע פגישה בארבע עיניים במשרדכם או באזור הפעילות של העסק שלכם. לקביעת פגישת היכרות הקליקו כאן או התקשרו ישירות לשרון לטלפון: 052-456-0136.